Elsevier запустило відкриту платформу для медиків, які борються з COVID-19


На порталі COVID-19 Healthcare Hub викладені наукові та навчальні матеріали для тих, хто перебуває на передовій пандемії. Серед іншого, там можна знайти рекомендації для медсестер реанімаційних відділень та довідник з вакцинації. Матеріали, опубліковані на порталі, містять найактуальнішу довідкову медичну інформацію від лікарів, медсестер і співробітників лікарень з ковідними пацієнтами.

Президент Elsevier з глобальних ринків охорони здоров'я Ян Херцхофф (Jan Herzhoff) зазначив: «Будучи надійним партнером постачальників медичних послуг в усьому світі, ми вважаємо, що Elsevier несе відповідальність за надання якісної інформації про COVID-19 і недавно дозволеним вакцинам. Наша команда дослідників, лікарів і фахівців з обробки даних невпинно працює над розробкою новітніх інструментів і ресурсів, наприклад, для безкоштовного навчання медсестер інтенсивної терапії, які будуть і далі підтримувати постачальників медичних послуг під час поточної кризи суспільної охорони здоров'я».

Рекомендації для медсестер реанімаційних відділень засновані на інформації Elsevier, а також ресурсів American Association of Critical-Care Nurses (AACN). Передбачається, що Рекомендації повинні підтримати медперсонал реанімації, а також медсестер, яких перевели в реанімації з інших відділень.

Директор з удосконалення навчання в AACN Херб Вільямс-Далгарт (Herb Williams-Dalgart) зазначив: «Зараз, як ніколи раніше, медсестрам потрібен доступ до надійних, перевірених ресурсів і підтримки, щоб з упевненістю надавати найкращу медичну допомогу та досягати оптимальних результатів для пацієнтів. Наше партнерство з Elsevier дозволить більшій кількості медсестер отримати доступ до ресурсів AACN з електронного навчання, а також до важливої інформації, яка дозволяє медсестрам знаходити ресурси та підтримку для забезпечення власного добробуту в ці надзвичайно напружені часи».

Серед іншого, на порталі COVID-19 Healthcare Hub також опубліковані науково обґрунтовані клінічні спостереження, монографії з лікарських препаратів, плани лікування та відео про процедури для лікарів, які надають допомогу та надають інформацію пацієнтам.

Джерело: https://www.openrepository.ru/news/666-elsevier-zapustilo-otkrytuyu-platformu-dlya-medikov-kotorye-boryutsya-s-covid-19

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (097) 020-27-30
+38 (050) 303-38-01

Image
Image
Image
Image