НАША ІСТОРІЯ

Image

2002 рік

Історія ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» бере свій початок з квітня 2002 року.
Діяльність Компанії почалася з проведення та висвітлення результатів науково-дослідних розробок для металургійної та машинобудівної промисловості України.

2003 рік

З 2003 року Компанія зробила перші кроки в науково-видавничій діяльності.
У 2003 році почав видаватися «Східно-Європейський журнал передових технологій» , як засіб масової інформації, що об'єднує вчених і промисловців. Серед передплатників журналу було більше сотні промислових підприємств України.

Image
Image

2006 рік

У 2006 році наша компанія в рамках підтримки концепції здорового способу життя та розвитку молоді почала видавати популярний журнал «Бойові мистецтва - ключі до досконалості» . Це видання мало заповнити нішу в області сучасних підходів до тренувального процесу в традиційних і сучасних бойових мистецтвах і представити особистий досвід і погляди тренерів на питання гармонійного розвитку особистості.

2011 рік

У 2011 році, у відповідь на потреби промисловості, яка не мала можливості одночасної глибокої модернізації виробництва, наша компанія почала видавати науково-практичний журнал «Технологічний аудит та резерви виробництва».
Його метою було надання досвіду вчених у виявленні внутрішніх резервів промислового виробництва, завдяки яким було б можливим підтримувати рівень конкурентоспроможності та економити енерго- та ресурсовитрати на підприємствах.

Image
Image

З 2011 року ми почали активно вивчати зарубіжний видавничий досвід, що стосується питань наукометрії та принципів подання наукових журналів у світових наукометричних базах даних. Стало зрозуміло, що це вкрай важливо для вчених України та українських університетів як механізми підняття їх рейтингів на світовому рівні.

Після отримання цього важливого досвіду вже в наступному році наша Компанія стала організатором постійно діючих загальнодержавних семінарів, присвячених питанням наукометрії та міжнародної інтеграції українських наукових журналів. Актуальність цього напрямку була пов'язана з необхідністю швидкої міжнародної інтеграції наукових видань України в контексті реалізації проекту «Наукова періодика України», який розвивався під егідою асоціації УРАН. Цим було покладено початок багаторічної плідної спільної роботи з видавничим домом асоціації УРАН, зокрема щодо впровадження науково-видавничої платформи Open Journal Systems (OJS) і реалізації заходів щодо формування Webometrics-рейтингів українських університетів.

Image
Image

2014 рік

У 2014 році ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» став видавцем наукового журналу «ScienceRise» , орієнтованого на молодих вчених, які тільки почали робити свої кроки в науці, а також на вчених, які генерували сміливі ідеї, які не знайшли на той час широкого відгуку та застосування.

2015-2017 рік

Протягом 2015-2017 років був створений ряд наукових журналів з різних галузей наук: медичних («ScienceRise: Medical Science»), педагогічних («ScienceRise: Pedagogical Education»), фармацевтичних («ScienceRise: Pharmaceutical Science»), біологічних («ScienceRise : Biological Science»), юридичних (« ScienceRise: Juridical Science»). Ці видання створювалися за міжнародними вимогами, що уможливило їх швидку інтеграцію з ресурсами світової наукової періодики.

СЬОГОДНІ

В даний час Компанія є видавцем 8 журналів під власним брендом, серед яких сім наукових, індексованих престижними ресурсами світової наукової періодики, в тому числі Scopus, і один популярний.
З моменту видання першого наукового журналу опубліковано понад 16000 наукових статей. Авторами наших журналів є більше 30000 вчених світу. Завдяки тому, що головним принципом нашої Компанії є принцип безперервного отримання та передачі знань, ми завоювали авторитет вчених, а також колег по видавничій справі.
Сьогодні наша Компанія має мережу партнерів серед наукових і бізнес-установ в Україні, Естонії, Великобританії.

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 303-38-01

Image
Image
Image
Image