ПЛАГІАТ ТА ДУБЛІКАТИ ПУБЛІКАЦІЙ

Наші журнали не публікують матеріали, що містять плагіат або самоплагіат (дублікат). Будь-який рукопис після відправки в редакцію перевіряється на наявність плагіату або самоплагіату сервісом StrikePlagiarism.com.

Кожен виявлений випадок підлягає додатковому аналізу щодо підтвердження наявності факту належної атрибуції з боку авторів рукопису. Якщо факт відсутності належної атрибуції (плагіат) підтверджується, рукопис відхиляється без права повторного розгляду. У випадку, якщо виявлено самоплагіат, рукопис відхиляється та автору надсилається повідомлення про те, що його рукопис не є досить унікальним.

Якщо плагіат виявлено після публікації статті, стаття позначається у всіх ресурсах індексації міткою «ПЛАГІАТ» або «ДУБЛІКАТ», не видаляючись також із архіву журналу, де використовується та сама мітка.

Редакція журналу в цьому випадку залишає за собою право застосування штрафних санкцій, згідно з Ліцензійним договором між Ліцензіаром (авторами) та Ліцензіатом (Видавцем) у рамках заподіяної Ліцензіату шкоди, як матеріальної, так і моральної.

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 303-38-01

Image
Image
Image
Image