Додавання наукових робіт в ORCID з OpenAIRE EXPLORE

 

На сайті ORCID повідомляється, що за допомогою служби відстеження OpenAIRE EXPLORE, користувачі ORCID тепер можуть миттєво ідентифікувати свої роботи та швидко додавати їх в свій ідентифікатор ORCID.

OpenAire – європейська електронна інфраструктура відкритої наукової комунікації, яка дозволяє розміщувати та проводити пошук наукових робіт. В її основі лежить дослідний граф OpenAire, який пов'язує 124 млн. публікацій, 1 млн. дослідних даних і 78 тис. дослідницьких програм з дослідниками, їх організаціями, фінансуючими агентствами та конкретними дослідницькими спільнотами.

На OpenAire Ви можете побачити публікації журналів нашого видавництва PC TECHNOLOGY CENTER:

– Eastern-European Journal of Enterprise Technologies;

– Technology audit and production reserves;

– ScienceRise: Pharmaceutical Science;

– ScienceRise: Medical Science;

– ScienceRise: Pedagogical Education;

– ScienceRise: Biological Science;

– ScienceRise: Juridical Science

Підключення Вашого ORCID до OpenAire в три простих кроки:

  1. Створіть або увійдіть до свого облікового запису ORCID

У цій статті передбачається, що вчений вже володіє обліковим записом ORCID, але якщо у Вас його немає, Ви можете скористатися нашим відео «Як зареєструватися в ORCID та редагувати свій профіль», так як ORCID використовується на сьогоднішній день багатьма наукометричними базами та ресурсами.

  1. Створіть або увійдіть до свого облікового запису OpenAire

Увійдіть на портал OpenAIRE EXPLORE, використовуючи одну із зручних для Вас опцій: свою електронну пошту, EDUGAIN, ORCID, Gmail, Facebook і LinkedIn.

  1. Відзначте OpenAire як Вашу довірену організацію

Щоб застосувати зміни у Вашому профілі ORCID необхідно надати OpenAIRE право діяти в якості довіреної організації від Вашого імені. Спочатку з'явиться спливаюче вікно, що направить Вас до ORCID, з проханням увійти в систему або зареєструватися для ORCID, а потім вікно для дозволу OpenAIRE перевіряти довірену інформацію та/або додавати або оновлювати дослідницьку діяльність. Цей пункт буде навіть при тому, що Ви, можливо, скористаєтеся своїм ідентифікатором ORCID для входу в OpenAIRE, тому не турбуйтеся про можливе повторення.Додавання робіт

Перебуваючи в своєму обліковому записі на ORCID зайдіть в розділ Works (Роботи), натисніть кнопку «Add works» («Додати роботи») та знайдіть в списку, що випадає організацію-члена «OpenAIRE EXPLORE».


Потім Ви будете перенаправлені на сторінку OpenAire EXPLORE, де зможете шукати та додавати роботи в свій ORCID з усіх знайдених за результатами пошуку робіт (наприклад, публікацій, дослідницьких даних, програмного забезпечення або інших дослідницьких продуктів), пов'язаних з Вами.

За результатами пошуку відкрийте та перевірте знайдені сторінки

Увага! Щоб зв'язати наукову роботу з Вашим ідентифікатором ORCID ID Ви повинні попередньо зайти в OpenAire EXPLORE.

Радимо почати пошук по Вашому імені як автора публікацій, як показано на рисунку вище (наприклад, «Paolo Manghi»). OpenAire EXPLORE покаже Вам список статей, які можуть бути пов'язані з Вашим ім'ям. Тепер Ви можете контролювати та перевіряти, які статті пов'язані з Вами, і вказувати на це. Як це зробити? Все дуже просто. На сторінці результатів пошуку, в поле, що містить інформацію про результат дослідження поряд з Вашим ім'ям, Ви просто натискаєте на кнопку «Add to ORCID» ( «Додати в ORCID»). Ось так! Тепер публікація додана в число Ваших робіт у Ваш ORCID.

Якщо Ви хочете видалити зв'язану роботу з Вашого ідентифікатора ORCID, натисніть кнопку «Delete from ORCID» («Видалити з ORCID»).

Джерело: https://info.orcid.org/openaire-explore-makes-it-simple-to-add-works-to-your-orcid-record/

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (097) 020-27-30
+38 (050) 303-38-01

Image
Image
Image
Image