Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Якщо Ви готуєтесь до публікації своєї монографії, ми із задоволенням допоможемо Вам у цьому.

Оберіть варіант:

1
Детальніше...

Ваш рукопис новий та унікальний, раніше не опублікований.

Ви бажаєте аби Вашу роботу помітили на світовому науковому рівні.

Ви бажаєте, щоб Ваша монографія була проіндексована найпрестижнішими світовими ресурсами (індексація). 

Ми станемо Вашим видавцем.

2
Детальніше...

Ви багато років працюєте над конкретною темою, завданням, яке досконально вивчили або продовжуєте вивчати. Ви – автор багатьох монографій, які є результатом Вашої багаторічної праці. Ці монографії – Ваш досвід, знання, дослідження, теорія, аналіз. Але через те, що видані вони не англійською мовою, величезна частина заслуженої уваги втрачається. Ми пропонуємо Вам за допомогою нашого партнера Scientific Route (Естонія) перевидати Ваші монографії англійською мовою. Це дасть Вам можливість показати їх усій світовій науковій спільноті, а електронний формат значно розширить аудиторію читачів (індексація). 

Ваша монографія отримає нову обкладинку, електронний ISBN, сучасний стиль оформлення. Ви матимете змогу внести виправлення або зміни в тексті. А найголовніше, Ваш рукопис нарешті буде індексуватись всесвітніми ресурсами.

Наші зарубіжні партнери стануть Вашим видавцем.

3
Детальніше...

Вам потрібно видати підручник, навчальний посібник, методичні матеріали чи монографії своєю рідною мовою. Тоді Ви можете звернутися до нас, як до партнерів. Ми виконаємо додрукарську підготовку Вашого рукопису в повному обсязі та виготовимо наклад, за необхідністю.

Зауважуємо, що в даному разі ISBN надає Ваша установа, яка буде виступати видавцем.

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 303-38-01

Image
Image
Image
Image