Сторінка журналу «ScienceRise: Pharmaceutical Science» доступна в Scopus!
Детальніше...
Увага! Не втратьте своє цитування!
Детальніше...
Журнал «ScienceRise: Pharmaceutical Science» включили до категорії «А»
Детальніше...

Важлива новина про Ваші монографії!

Детальніше...
У «Eastern-European Journal of Enterprise Technologies» новий том для економістів!
Детальніше...
Дай нове життя своїй монографії!
Детальніше...

Керуйте публічним доступом своїх публікацій на Google Scholar

23 березня 2021 Google Scholar додала розділ публічного доступу до профілів вчених, щоб допомогти їм відстежувати та керувати дозволами публічного доступу до своїх статей. Якщо у Вашому профілі на Google Scholar є статті, які публікувалися в рамках агентств, які фінансують дослідження та вимагають негайного громадського доступу для публікацій, Ви побачите новий розділ, який виглядає наступним чином:

Натисніть кнопку «VIEW ALL» («Переглянути все»), щоб переглянути повний список обов'язкових до суспільного відкриття статей, а потім натисніть на назву статті, щоб переглянути відомості щодо її фінансування.


Статті можуть бути доступними для широкого загалу з декількох джерел, включаючи видавця, інституційний репозиторій, репозиторій конкретної галузі досліджень та ін. Система індексування Google Scholar намагається включити всі загальнодоступні версії, які слідують їхнім рекомендаціям щодо включення.

Для свого профілю Ви можете оновити список обов'язкових статей та внести виправлення. Наприклад, якщо Ваша стаття не фінансувалася агентством, що зазначений в Вашому профілі, необхідно натиснути на назву статті, потім клікнути «MAKE A CORRECTION» («Зробити поправку»), виберіть «This article was not funded by any of these agencies» («Ця стаття не фінансувалася жодним з цих агентств») зі списку варіантів і натисніть «DONE» («Готово»). Стаття буде видалена зі сторінки загального доступу. Якщо Ви не бачите кнопку «MAKE A CORRECTION», увійдіть в обліковий запис Google, який Ви використовували для створення свого профілю.

Ви також можете завантажити загальнодоступний PDF-файл на свій власний Google Диск. Це зробить статтю загальнодоступною з Вашого профілю та може бути включена в Google Scholar. Для цього натисніть кнопку «UPLOAD PDF» («Завантажити PDF») поруч зі статтею на сторінці публічного доступу. Якщо Ви не бачите кнопку «UPLOAD PDF», увійдіть в обліковий запис Google, яку Ви використовували для створення свого профілю.

Багато установ, що займаються фінансуванням додали мандати публічного доступу для сприяння широкому доступу до досліджень, що фінансувалися. Це допомагає дослідникам у всьому світі спиратися на те, що виявили їх колеги. Ви можете переглянути список мандатів на публічний доступ від фінансуючих агентств по всьому світу та переглянути зведену статистику по кожному агентству, яка включає рівень публічної доступності обов'язкових статей в цілому та за кілька останніх років.

Додаткові відомості дивіться на сторінці довідки публічного доступу.

Джерело: https://scholar.googleblog.com/2021/03/track-and-manage-your-public-access.html

Також нагадуємо, що Ви можете самостійно додати публікацію в Google Scholar, в разі, якщо вона з якоїсь причини не індексується в цій системі. В цьому Вам допоможе одне з наших навчальних відео – «Як додати статті до профілю на Google Scholar».

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (097) 020-27-30
+38 (050) 303-38-01
+38 (093) 930-11-54

Image
Image
Image
Image