Вебінари з пошуку наукової інформації: ресурси EBSCO


Один зі світових лідерів в забезпеченні доступу до наукової інформації – компанія EBSCO (Elton Bryson Stephens COmpany) запрошує вчених на серію безкоштовних вебінарів з пошуку наукової інформації російською мовою. Тривалість кожного вебінару становить близько 1 години.

Всі зареєстровані учасники отримають сертифікати.

Програма вебінарів:

  1. Пошук наукової інформації в мультидисциплінарних і тематичних базах даних на платформі EBSCOhost®

22 березня в 14.00 (за київським часом)

Під час цього практичного заняття Ви дізнаєтеся про базовий та розширеней пошук, про те, які обмежувачі та розширювачі Ви можете використовувати при роботі з результатами пошуку, як і для чого використовувати предметні рубрикатори, як перевірити наявність журналу на платформі та настроїти повідомлення про появу нових випусків.

Приєднатися до зібрання Microsoft Teams / Реєстрація

  1. Інструменти EBSCOhost, корисні при написанні наукових робіт

23 березня в 14.00 (за київським часом)

Під час цього практичного заняття Ви дізнаєтеся як ефективно використовувати функції, доступні на платформі EBSCOhost, такі як: збереження статей в хмарі на Google Диск, цитування статті, збереження історії пошуку, створення та використання особистого облікового запису My EBSCOhost, збереження результатів в папку, можливість ділитися відібраною інформацією зі своїми колегами, створення оповіщень, експорт бібліографічних даних в такі програми, як Zotero, Mendeley, EndNote.

Приєднатися до зібрання Microsoft Teams / Реєстрація

  1. Електронні книги EBSCO – які треба знати особливості при завантаженні книг

25 березня в 14.00 (за київським часом)

Практичне заняття, в ході якого Ви дізнаєтеся як користуватися електронними книгами EBSCO, як завантажити повні електронні книги та глави, як користуватися електронними книгами на смартфонах, планшетах і читалках, як завантажити та авторизувати Adobe Digital Editions.

Приєднатися до зібрання Microsoft Teams / Реєстрація

  1. Пошук інформації в базах даних з медицини на платформі EBSCOhost

29 березня в 14.00 (за київським часом)

Під час цього практичного заняття Ви дізнаєтеся про базовий та розширений пошук в базах даних з медицини, про те, які обмежувачі та розширювачі Ви можете використовувати при роботі з результатами пошуку, як і для чого використовувати предметні рубрикатори, докладно зупинимося на рубрикаторі MeSH в базі даних MEDLINE®, як перевірити наявність журналу на платформі та настроїти повідомлення про появу нових випусків.

Приєднатися до зібрання Microsoft Teams / Реєстрація

  1. Пошук інформації по бізнесу. Business Source®

30 березня в 14.00 (за київським часом)

Під час цього практичного заняття Ви дізнаєтеся про базовий та розширений пошук в базах даних по бізнесу, про те, які обмежувачі та розширювачі Ви можете використовувати при роботі з результатами пошуку, як і для чого використовувати предметний рубрикатор по бізнесу, як можна подивитися профіль організації, звіти про діяльність організації, дізнаємося як перевірити наявність журналу на платформі та настроїти повідомлення про появу нових випусків.

Приєднатися до зібрання Microsoft Teams / Реєстрація

Для участі в заході необхідно вибрати зручні для Вас день та час і пройти за посиланням «Приєднатися до зібрання Microsoft Teams» і далі вибрати «Продовжити в цьому браузері».

Джерело: https://www.ebsco.com/e/ru-ru/blog/ebsco-2021

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (097) 020-27-30
+38 (050) 303-38-01

Image
Image
Image
Image