Відкрита подача заявок для участі у Всесвітньому рейтингу університетів 2023

Times Higher Education відкрив прийом заявок до Всесвітнього рейтингу університетів 2023 року (THE World University Rankings 2023).

Установи по всьому світу тепер можуть представляти дані для включення до таблиці флагманської ліги, яка буде опублікована в жовтні 2022 року. Портал закриється 30 березня 2022 року, і плата за участь не стягується.

Минулого року команда зі збору даних у партнерстві з глобальним сектором вищої освіти зібрала інституційні дані з 2112 університетів, і 1662 установи з 99 регіонів світу були включені до THE World University Rankings 2022. (У даному рейтингу було 10 українських університетів, що на 1 більше, чим було у World University Rankings 2021).

Ці дані були об'єднані з аналізом 14,4 мільйона наукових публікацій, 108 мільйонів цитат та майже 22 тис. голосів вчених із даних Опитування академічної репутації, щоб сформувати найбільший глобальний рейтинг на сьогоднішній день.

Інформація, яку зараз збирає Times Higher Education, послужить основою не тільки для глобального рейтингу та тематичних таблиць 2023 року, але й для кількох регіональних та тематичних рейтингів, включаючи таблиці арабських країн, Азії, країн з економікою, що розвивається, Латинської Америки та молодих університетів.

До цих рейтингів будуть включені лише установи, які надають дані через портал Times Higher Education. Подання даних відкрите для всіх університетів, але установи будуть ранжовані лише в тому випадку, якщо вони навчають студентів, проводять дослідження з цілого ряду предметів та опублікували не менше 1000 наукових публікацій у період з 2017 до 2021 року (або менше для деяких додаткових рейтингів). Список винятків можна знайти тут.

Однак установи, які не відповідають вимогам для ранжирування, мають однаково подавати дані, оскільки вони зможуть отримати доступ до інструментів порівняльного аналізу через точки даних (THE DataPoints). Вони також будуть перераховані у відповідних таблицях рейтингів як установи «reporter», якщо вони не відмовляться від цього статусу.

Представники університетів можуть зареєструватись тут, щоб взяти участь у THE World University Rankings 2023.

Джерело: https://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/world-university-rankings-2023-time-submit-your-data

Кожен співробітник університету є частинкою рейтингу свого ЗВО, тому Ви можете допомогти підняти рейтинг Вашого університету та його входження до рейтингу, підвищуючи власний рейтинг як вченого. Рекомендуємо скористатися для цього нашою добіркою відео-рекомендацій «Як підвищити свій h-індекс».

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 303-38-01

Image
Image
Image
Image