Сторінка журналу «ScienceRise: Pharmaceutical Science» доступна в Scopus!
Детальніше...
Увага! Не втратьте своє цитування!
Детальніше...
Журнал «ScienceRise: Pharmaceutical Science» включили до категорії «А»
Детальніше...

Важлива новина про Ваші монографії!

Детальніше...
У «Eastern-European Journal of Enterprise Technologies» новий том для економістів!
Детальніше...
Дай нове життя своїй монографії!
Детальніше...

Увага! Вийшла в світ монографія «SYNERGY OF BUILDING CYBERSECURITY SYSTEMS» нашого видавництва!

Шановні читачі та автори! 24 травня 2021 року в видавництві ПП "ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" вийшла в світ нова монографія «SYNERGY OF BUILDING CYBERSECURITY SYSTEMS». Видання опубліковано під редакцією професорів С. Євсеєва, В. Пономаренко, А. Лаптєва, А. Мілова, і присвячена кіберпростору та безпеці, так як стрімке зростання обчислювальних ресурсів, поява повномасштабного квантового комп'ютера підсилюють вимоги до систем безпеки не тільки інформаційно-комунікаційних, але і до кіберфізичних систем і технологій.

У монографії обговорюються методологічні основи побудови систем безпеки для об'єктів критичної інфраструктури на основі моделювання процесів поведінки антагоністичних агентів в системах безпеки. Пропонується концепція інформаційної безпеки в соціальних мережах, заснована на математичних моделях захисту даних, з урахуванням впливу конкретних параметрів соціальної мережі та наслідків для неї. Враховуються нелінійні взаємозв'язки параметрів системи захисту, атак, соціальних мереж, а також вплив індивідуальних характеристик користувачів і характеру взаємовідносин між ними. Розглядаються практичні аспекти методології побудови постквантових алгоритмів для асиметричних криптосистем Мак-Еліса та Нідеррейтера на алгебраїчних кодах (еліптичних і модифікованих еліптичних кодах), їх математичні моделі та практичні алгоритми. Запропоновано гібридні конструкції криптокоду Мак-Еліса та Нідеррейтера на дефектних кодах, що дозволяє істотно знизити енергетичні витрати на реалізацію, забезпечуючи при цьому необхідний рівень криптографічної стійкості системи в цілому. Запропоновано концепцію безпеки корпоративних інформаційних та освітніх систем, заснованих на побудові адаптивної системи захисту інформації.

Монографія буде вкрай цікава та корисна для вчених і здобувачів наукових ступенів, а також може бути використана студентами під час навчання для підвищення рівня обізнаності в питаннях кібербезпеки сучасних інформаційних технологій.

З виданням можна ознайомитися за посиланням

Видання вже передано виробничій команді Scopus, яка приступила до його обробки. Час очікування від 3 до 6 місяців, по закінченню якого монографія повинна бути доступна читачам в Scopus.

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (097) 020-27-30
+38 (050) 303-38-01
+38 (093) 930-11-54

Image
Image
Image
Image