Сторінка журналу «ScienceRise: Pharmaceutical Science» доступна в Scopus!
Детальніше...
Увага! Не втратьте своє цитування!
Детальніше...
Журнал «ScienceRise: Pharmaceutical Science» включили до категорії «А»
Детальніше...

Важлива новина про Ваші монографії!

Детальніше...
У «Eastern-European Journal of Enterprise Technologies» новий том для економістів!
Детальніше...
Дай нове життя своїй монографії!
Детальніше...

Elsevier запускає транс-інклюзивну політику зміни імен


29 березня 2021 компанія Elsevier запустила транс-інклюзивну політику зміни імен авторів. Це дозволяє авторам ретроспективно повернутися до раніше опублікованих статей та внести в них зміни свого імені.

Elsevier зобов'язується зробити зміни в іменах доступними, не покладаючи непотрібного тягаря на авторів; всеосяжними в їх реалізації на різних платформах; і невидимими, щоб допомогти захистити авторів від переслідувань відповідно до принципів робочої групи Комітету з етики публікацій.

Elsevier застосовує поновлення імен безпосередньо до всіх версій опублікованої статті на основних платформах, таких як ScienceDirect. А також поширює ці зміни на версії, що зберігаються на вторинних платформах, включаючи Scopus, Web of Science, PubMed і архіви, такі як Portico. Дана політика представляє собою вирішальний крок до забезпечення того, щоб дослідники належним чином оцінювалися за весь обсяг опублікованих ними робіт, що має важливе значення для їх професійного розвитку. Elsevier оцінює, які подальші дії необхідні для того, щоб зробити зміни всеосяжними, наприклад, виправлення цитат в раніше опублікованому контенті Elsevier, що є більш технічно складним.

Аналогічна політика буде поширюватися на авторів, які змінили своє ім'я за інших особистих причин (наприклад, шлюб, розлучення або релігійна конверсія).

Джерело: https://www.elsevier.com/about/press-releases/corporate/elsevier-launches-a-trans-inclusive-name-change-policy

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (097) 020-27-30
+38 (050) 303-38-01
+38 (093) 930-11-54

Image
Image
Image
Image