Anne O'Tate – інструмент для пошуку літератури з біології та медицини

Понад десять років тому був представлений Anne O'Tate (безкоштовний загальнодоступний веб-інструмент для зручного пошуку літератури по провідній пошуковій системі для біомедичної літератури PubMed). Представлений в Anne O'Tate набір кнопок дозволяє користувачеві сортувати та ранжувати знайдені статті за ключовими фразами та словами в назвах і анотаціях, а також за темою, іменами авторів, місцями роботи авторів, назвами журналів, роками публікації та за тематичними групами.

Будь-який результат може бути додатково доданий при виборі будь-якої іншої кнопки, і невеликі результати пошуку можуть бути розширені, щоб включити пов'язані статті. Інструмент працював безперервно, обслуговуючи широке коло біомедичних користувачів, і з часом також почав служити платформою для підтримки створення нових інструментів, які задовольняють додаткові потреби. Автори статті, опублікованої в медичному журналі PLOS ONE, описують поточну, значно розширену реалізацію Anne O'Tate, в якій додані додаткові кнопки для забезпечення нових функціональних можливостей. Тепер інструмент дозволяє користувачам сортувати та ранжувати результати пошуку за ключовими фразами, що містяться в назвах і анотаціях; за кількістю авторів, перерахованих в статті; та збирає пари тим, які часто спільно зустрічаються. Крім того, користувачі можуть імпортувати результати пошуку в два нові інструменти:

  • а) Mine The Gap!, який ідентифікує пари тим, які недостатньо представлені в наборі результатів пошуку;
  • б) Citation Cloud, який для будь-якої даної статті дозволяє користувачам візуалізувати набір статей, які її цитують; які цитуються нею, які цитуються разом з нею та які бібліографічно пов'язані з нею.

Детальніше про нові можливості Anne O'Tate Ви можете подивитися тут

Джерело: https://www.infodocket.com/2021/03/10/journal-article-anne-otate-value-added-pubmed-search-engine-for-analysis-and-text-mining/

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (097) 020-27-30
+38 (050) 303-38-01

Image
Image
Image
Image