Сторінка журналу «ScienceRise: Pharmaceutical Science» доступна в Scopus!
Детальніше...
Увага! Не втратьте своє цитування!
Детальніше...
Журнал «ScienceRise: Pharmaceutical Science» включили до категорії «А»
Детальніше...

Важлива новина про Ваші монографії!

Детальніше...
У «Eastern-European Journal of Enterprise Technologies» новий том для економістів!
Детальніше...
Дай нове життя своїй монографії!
Детальніше...

"Розкрутка" наукових статей та підвищення показників вченого

schema_ua.jpg

Після публікації Вашої статті в науковому журналі робота над публікацією не закінчується. Необхідно виконати ряд дій, які зроблять її більш помітною в науковому світі. В результаті кількість цитувань статті може збільшитися, а відповідно збільшаться і показники вченого.

Завантаження статей в ресурси світової наукової періодики:

 

Репозиторії

  • Figshare – це науковий онлайн-репозиторій, де вчені можуть зробити доступними результати своїх досліджень, а саме зберігати та обмінюватися результатами своїх досліджень, включаючи рисунки, набори даних, зображення та відео. Для відкритих даних діє принцип безоплатності завантаження (https://figshare.com/)

Відео-інструкція

  • Zenodo – це універсальний репозиторій відкритого доступу, розроблений в рамках європейської програми OpenAIRE та керований CERN. Це дозволяє дослідникам розміщувати набори даних, програмне забезпечення для досліджень, звіти та будь-які інші цифрові артефакти, пов'язані з дослідженнями. В даному ресурсі Ви також можете побачити кількість завантажень і переглядів Вашого дослідження (https://zenodo.org/)

Відео-інструкція

 

Соціальні мережі для вчених

Соціальні мережі дозволяють ділитися з іншими своїми статтями, відстежувати їх цитованість і стежити за новинами досліджень і розробок по іменах і ключових словах.

Відео-інструкція

Відео-інструкція

 

Пошукові системи

  • Google Scholar – безкоштовна пошукова система повних текстів наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Розраховує h-індекс вченого всередині системи, а також статистику цитування (https://scholar.google.com/)

Відео-інструкція

 

Системи управління бібліографією

  • Mendeley (продукт видавництва Elsevier) – безкоштовна програма для управління бібліографічною інформацією, яка дозволяє обмінюватися інформацією з ученими, ділитися посиланнями на статті та отримувати оперативні відгуки. Також всередині системи Ви можете створити свій бібліографічний список для цитування в майбутніх статтях (https://www.mendeley.com/)
  • EndNote (розробник Clarivate Analytics) – комерційна система управління бібліографічною інформацією, що застосовується для управління посиланнями та бібліографією, що дозволяє відформатувати їх згідно з численними стандартам цитування (https://endnote.com)

 

Відриті електронні архіви

  • RePec – архів для дослідницьких робіт в області економіки (http://www.repec.org/)
  • SSRN (продукт видавництва Elsevier) є сховищем препринтів і опублікованих статей в усіх напрямках наук. Перед завантаженням статей у відкритий доступ проводиться рецензування фахівцями SSRN. В даному ресурсі Ви також можете побачити кількість завантажень і переглядів Вашого дослідження (https://www.ssrn.com/)

Відео-інструкція

  • ArXiv – найбільший безкоштовний архів електронних публікацій наукових статей та їх препринтів з фізики, математики, астрономії, інформатики, біології та ін. (https://arxiv.org/)

 

Ідентифікаційні системи

  • ORCID – міжнароднмй реєстр вчених. Дає можливість безпомилкової ідентифікації автора. На підставі цього реєстраційного номера вчені забезпечують собі: коректну цитованість своїх статей (статті не «губляться» пошуковими системами). ORCID – це, по суті, складова рейтингу вченого. Варто вказувати після своїх П.І.Б. в кожній своїй публікації (http://orcid.org/)

Відео-інструкція

  • ResearcherID – міжнародна ідентифікаційна система, що дозволяє створити унікальний профіль дослідника, який містить відомості про його наукові публікації та їх історії. Якщо серед завантажених публікацій будуть публікації в журналах, які індексуються Web of Science, то за рахунок цитування цих публікацій також буде розрахований h-індекс вченого (http://www.researcherid.com/)

Відео-інструкція

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (097) 020-27-30
+38 (050) 303-38-01
+38 (093) 930-11-54

Image
Image
Image
Image