Image

Виявлення зв’язків між препринтами та журнальними статтями

 

Зв'язки між препринтами та журнальними статтями пов'язують різні версії результатів досліджень і дозволяють стежити за еволюцією публікації з часом. Деякі з цих зв’язків надаються членами Crossref (включно з видавцями, університетами, дослідницькими групами, спонсорами тощо), коли вони депонують метадані в Crossref, але значна їх кількість відсутня.

Щоб заповнити цю прогалину, Crossref розробили нову автоматизовану стратегію виявлення зв’язків між препринтами та журнальними статтями та застосували її до всіх препринтів у базі даних Crossref. Зроблено результуючий набір даних, що містить зв’язки, визначені видавцем, і автоматично виявлені, загальнодоступними для аналізу будь-ким.

Схема депонування Crossref дозволяє учасникам Crossref надавати ці зв’язки для нових публікацій у вигляді зв’язку has-preprint, депонованого разом зі статтею в журналі, або, депонованою із препринтом – is-preprint-of. Загалом, виходячи з кількості існуючих і нещодавно виявлених зв’язків між препринтами та журнальними статтями, здається, що застосування автоматизованих стратегій зіставлення приблизно подвоїло б кількість цих зв’язків у базі даних Crossref.

Джерело: https://www.crossref.org/blog/discovering-relationships-between-preprints-and-journal-articles/

 
technology-center-pc_logo.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165
ЄДРПОУ 31886700
ISNI: 0000 0005 1088 6447
Ringgold ID: 574078
ROR ID: https://ror.org/046wj6g23

+380 (57) 7508990
+380 (50) 3033801

Image
Image
Image
Image