Урок.ОСВІТА.UA запрошує публікувати власні напрацювання


Інформаційний ресурс Освіта.ua пропонує педагогам опублікувати свої розробки на сайті Урок.ОСВІТА.UA.

Сайт Урок.ОСВІТА.UA створено з метою популяризації найкращого педагогічного та управлінського досвіду й ознайомлення освітян з напрацюваннями їхніх колег.

Користуючись цим ресурсом, педагогічні працівники закладів освіти всіх типів мають можливість безкоштовно розмістити публікації з власними напрацюваннями.

За кожну розміщену розробку автор отримує Сертифікат, який засвідчує, що його матеріал опубліковано на сайті Урок.ОСВІТА.UA та в електронному каталозі «Відкритий урок: розробки, технології, досвід». Такі сертифікати є підтвердженням того, що напрацювання автора представлені на освітянському ресурсі національного рівня.

Окрім того, автори, які розмістили на сайті понад 5 матеріалів, мають змогу отримати спеціальний диплом за популяризацію власного досвіду.

Найкращі матеріали отримують відзнаку «Вибір редакції».

Освітяни, матеріали яких п'ять разів отримали відзнаку «Вибір редакції», будуть нагороджені почесною відзнакою «Найкращий автор».

Опубліковані матеріали, сертифікати та дипломи в підсумку складатимуть електронне портфоліо педагога на сайті Урок.ОСВІТА.UA. Основна мета такого портфоліо – акумулювання та зберігання в презентабельному онлайновому вигляді інформації про творчу і професійну роботу педагогічного працівника та його досягнення. Матеріали портфоліо надалі можна буде використати під час атестації або сертифікації.

На цей момент сайт Урок.ОСВІТА.UA уже містить майже 30 тисяч матеріалів, зручно класифікованих за рівнями й типами закладів освіти, навчальними предметами, віком здобувачів освіти та жанром матеріалу. Саме тому педагоги можуть користуватися цим ресурсом не лише з метою популяризації свого досвіду, а й використання наробок колег у власній освітній діяльності.

Джерело: https://osvita.ua/news/84892

Нагадуємо, що Ви можете просувати Ваші роботи для підвищення Вашого рейтингу вченого за допомогою нашої добірки відео-рекомендацій «Як підвищити свій h-індекс».

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 303-38-01

Image
Image
Image
Image