Увага! Вийшла в світ монографія «SOME PROBLEMS OF THE EDUCATION SYSTEM IN UKRAINE: ANALYTICS»!


Шановні читачі та автори!
19 жовтня 2021 року в видавництві ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» вийшла в світ нова монографія «SOME PROBLEMS OF THE EDUCATION SYSTEM IN UKRAINE: ANALYTICS». Видання опубліковано за авторством професора В. Пономаренко та присвячена аналізу системи освіти та шляхам вирішення виявлених недоліків.

У монографії встановлено характер змін демографічної ситуації в Україні. Представлена залежність народжуваності від зміни ВВП. Дана оцінка обсягу ринку освітніх послуг і прогноз зміни контингенту абітурієнтів середніх і вищих навчальних закладів. Проведено кількісний аналіз ринку праці в розрізі груп спеціальностей та освітніх програм, а також вимог роботодавців до кандидатів на роботу. Оцінюється відповідність спеціальностей запитам ринку праці та вплив пандемії COVID-19 на структуру ринку праці. Сформульовано досягнення і недоліки функціонування системи зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) результатів навчання в Україні. Досліджені можливості використання психологічних характеристик абітурієнтів, балів їх сертифікатів ЗНО для оцінки майбутніх результатів навчання і кар'єрних перспектив після закінчення вузу. Проведено кількісний аналіз системи фінансування вищої освіти в Україні, включаючи діючу систему розподілу бюджетних коштів між вищими навчальними закладами. Обґрунтовано недоліки діючої системи та шляхи їх усунення.

Результати досліджень можуть бути корисними для аспірантів та викладачів, наукові інтереси яких перетинають педагогіку, психологію та економіку. Іноземних науковців можуть зацікавити: результати досліджень впливу когнітивного та емоційного інтелекту українських студентів на результати навчання в університеті; динаміка демографічної ситуації, особливості ринку праці та системи фінансування вищої освіти в Україні. Монографія може бути корисною для керівництва Міністерства освіти і науки України та інших відомств, які піклуються про якість навчання, фінансування та розробку правил допуску до вільних економічних зон. Крім того, результати дослідження динаміки та регіональної структури балів сертифікатів ЗНО можуть зацікавити керівництво регіональних управлінь освіти та науки України.

З виданням можна ознайомитися за посиланням SOME PROBLEMS OF THE EDUCATION SYSTEM IN UKRAINE: ANALYTICS.

Видання вже передано виробничій команді Scopus, яка приступила до його обробки. Час очікування від 3 до 6 місяців, по закінченню якого монографія повинна бути доступна читачам в Scopus.

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 303-38-01

Image
Image
Image
Image