Сторінка журналу «ScienceRise: Pharmaceutical Science» доступна в Scopus!
Детальніше...
Увага! Не втратьте своє цитування!
Детальніше...
Журнал «ScienceRise: Pharmaceutical Science» включили до категорії «А»
Детальніше...

Важлива новина про Ваші монографії!

Детальніше...
У «Eastern-European Journal of Enterprise Technologies» новий том для економістів!
Детальніше...
Дай нове життя своїй монографії!
Детальніше...

Компанія Clarivate розширює свій вплив в науковому світі


Власник наукометричної бази Web of Science – компанія Clarivateоголосив 17 травня 2021 про придбання у Cambridge Information Group, сімейної інвестиційної фірми, та у інших партнерів, включаючи Atairos, компанії ProQuest, провідного світового розробника програмного забезпечення та постачальника даних і аналітики для академічних, дослідницьких і державних установ. Таким чином, Clarivate стає провідним глобальним постачальником критично важливої інформації та рішень на основі даних для наукових і дослідницьких організацій. Очікується, що угода, яка укладається за звичайних умов, включаючи схвалення регулюючих органів, буде завершена в третьому кварталі 2021 року.

Місія ProQuest полягає в прискоренні розвитку та вдосконаленні освіти, досліджень та інновацій. Компанія надає дані та технологічні рішення більш ніж 25 000 академічним і дослідницьким організаціям і корпоративним клієнтам в більш ніж 150 країнах. Придбання зробить Clarivate провідним постачальником комплексних рішень для дослідницької аналітики та значно розширить набір даних і рішень Clarivate Research Intelligence Cloud™.

Як пише Clarivate в своєму блозі, «Об'єднавши ці два клієнтоорієнтованих бізнеса з головною метою прискорення розробки інновацій, ми створимо ведучого в світі постачальника програмного забезпечення та дослідницької інформації, щоб сприяти науковим відкриттям та інноваціям в майбутньому».

Джеррі Стед, Виконавчий голова та Генеральний директор Clarivate, сказав: «Clarivate та ProQuest – це взаємодоповнюючі компанії, кожна з яких має багату та легендарну історію. Ми поділяємо мету прискорити розробку інновацій за допомогою досліджень та обміну знаннями, і разом ми дозволимо нашим клієнтам вирішувати найскладніші світові проблеми за допомогою багатого контенту та технологій, які задовольняють потреби клієнтів 21-го століття».

Джерело: https://clarivate.com/ru/blog/2021_05_proquest

Нагадуємо, що Ви можете створити обліковий запис на платформі Publons (один з продуктів Clarivate), який Ви можете використовувати для входу в Publons, Web of Science, EndNote, і незабаром можливо в ProQuest. Про те, як створити такий обліковий запис дивіться в одному з наших відео

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (097) 020-27-30
+38 (050) 303-38-01
+38 (093) 930-11-54

Image
Image
Image
Image