Mendeley Web Importer до MWI


Нині користувачі Scopus можуть завантажувати повнотекстові PDF-файли документів за допомогою розширення Scopus Document Download Manager (DDM)


Розширення використовує IP-облікові дані користувачів для аутентифікації на веб-сайтах видавців і завантаження документів для користувачів, усуваючи необхідність навігації по декількох місцях для пошуку повного тексту. Однак відгуки користувачів показали, що існують різні проблеми з поточним методом, включаючи відсутність доступу до завантажуваних статей OA (Відкритий доступ) і неправильно завантажуються документи.

Щоб вирішити цю проблему, Scopus вирішив інтегруватися з розширенням браузера Mendeley Web Importer (MWI) та впроваджує його можливості для завантаження документів через Scopus. MWI інтегрує кілька компонентів (таких як GetFTR, PDF Locator, OA documents через UnPayWall), які в поєднанні повинні забезпечити чудовий користувальницький досвід в повнотекстовому доступі.Розгортання MWI почнеться з етапу тестування в травні, спрямованого на користувачів бази Scopus, щоб отримати від них відгуки для забезпечення позитивного користувацького досвіду до повного розгортання розширення в Scopus.

Джерело: https://blog.scopus.com/posts/scopus-to-partner-with-mendeley-web-importer-for-full-text-document-download

Звертаємо Вашу увагу, що публікації наших видань, які індексуються в Scopus, Ви можете подивитися та завантажити 24/7 з Архівів їх офіційних сайтів:

– Eastern-European Journal of Enterprise Technologies;

– ScienceRise: Pharmaceutical Science;

– монографії нашого видавництва.

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (097) 020-27-30
+38 (050) 303-38-01

Image
Image
Image
Image