ТОП-10 порад з управління своїм часом для дослідників


Дослідницьке життя насичене справами. Завжди є щось нове, що можна вивчити та відкрити. Крім того, Ваші проєкти залежать від фінансування, яке Ви зможете отримати тільки в тому випадку, якщо у Вас є план досліджень. Ви повинні виконати свої обіцянки, щоб отримати додаткове фінансування. Тому вкрай важливо працювати ефективно. Є багато способів організувати свою роботу, і Вам потрібно вирішити, що краще для Вас.

Пропонуємо Вам наступні ТОП-10 порад, які допоможуть Вам справлятися зі своїми дослідницькими завданнями:

 1. Створіть докладний календар та дотримуйтеся його
  Добре запланований календар буде найважливішою річчю для Вас, коли справа доходить до управління часом – регулярно оновлюйте його та діліться ним зі своїми колегами, щоб вони знали про Вашу доступність. Якщо Вам потрібно деякий час для «відкритої» роботи – читання, записів або аналізу даних, – обов'язково заплануйте це в своєму календарі.
 2. Стандартизуйте робочий процес з Вашою спільною командою дослідників
  Обговоріть з членами Вашої спільної команди дослідників створення шаблонів для документів, таких як звіти про хід виконання досліджень або експерименти. Спочатку це може зайняти деякий час, але це заощадить всім у Вашій команді багато часу, коли всі вони будуть працювати над одними і тими ж документами.
 3. Використовуйте загальну, організовану файлову систему
  Замість того, щоб всі дані «розліталися» туди-сюди по електронній пошті з запитами на ту чи іншу інформацію, запропонуйте Вашій команді використовувати загальну файлову систему, яку всі знають, як використовувати. Тримати її організованою так само важливо, як і насправді мати систему на місці, тому витратьте деякий час на вибір найкращого способу структурувати все разом з членами Вашої команди.
 4. Робіть Ваші зустрічі короткими та плануйте їх разом
  Було доведено, що зустрічі в середині Вашого робочого процесу виводять Вас з рівноваги та значно знижують Ваш результат. Спробуйте запланувати зустрічі на один день, щоб Ваш робочий процес не порушувався в інші дні. Це буде можливо не на кожній зустрічі, але навіть невелика перестановка збільшить Вашу продуктивність.
 5. Перегляньте свій розклад в середині тижня
  Витратьте деякий час в середині тижня, переміщаючи зустрічі та інші зобов'язання, якщо зможете, або Ви опинитеся в пастці свого власного календаря, коли Ви повинні працювати над чимось з більш високим пріоритетом.
 6. Виділіть час для читання останніх досліджень
  Це те, що занадто часто упускається вченими-викладачами, що часто призводить до гарячкового надолуження упущеного часу вечорами або у вихідні. Виділіть у своєму розкладі час для читання та досліджень.
 7. Плануйте сумісні «зустрічі» раз на місяць
  Зазвичай це досить регулярно, щоб бути свіжим в пам'яті кожного, але досить рознесені, щоб не витрачати час всієї Вашої команди. Сумісні зустрічі дуже важливі, і від них виграє вся команда, тому поставтеся до цієї зустрічі відповідально, заготовивши заздалегідь замітки з питань, що Вас цікавлять, для обговорення всією командою.
 8. Будьте доступні для тих, хто цього потребує
  Студенти часто потребують консультації, яка займає невелику кількість часу. Заплануйте деякий час «відкритих дверей», коли Ви будете займатися діяльністю, яка не потребує великої концентрації. Таким чином, Ви зможете зробити кілька речей зі свого списку справ, але також бути доступними для студентів і колег, щоб дати відповіді на швидкі питання.
 9. Виділіть трохи часу для додаткової роботи
  Як би добре Ви не планували, завжди може виникнути щось, що необхідно терміново зробити. Не перевантажуйте себе завданнями до такої міри, щоб протягом тижня Ви не змогли взяти на себе щось ще. Вам знадобиться деяка гнучкість у Вашому розкладі.
 10. Створіть систему, яка буде працювати на Вас
  Всі поради, які ми даємо тут, не будуть настільки ж цінні, як система, яка працює для Вас – ігноруйте, ламайте або прямо протирічте будь-якій з цих порад на користь розробки чогось, що допоможе Вам і Вашій команді правильно організувати роботу. Це найважливіший момент – це Ваша наука, Ваш графік, і Ви знаєте, що працює для Вас.

Джерело: http://blogs.nature.com/naturejobs/2016/01/25/the-faculty-series-top-10-tips-on-managing-your-time-as-a-pi/

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 303-38-01

Image
Image
Image
Image