7 причин чому потрібно перевидати книгу


Ви ВЧЕНИЙ! Ви багато років працюєте над конкретною темою, завданням, яке досконально вивчили або продовжуєте вивчати. Ви – автор багатьох монографій, які є результатом Вашої багаторічної праці. Ці монографії – Ваш досвід, знання, дослідження, теорія, аналіз. Так чому ця багаторічна праця, яка заслуговує на увагу, якою обов'язково потрібно ділитися, показувати, презентувати Вашим колегам, молодим дослідникам, науковому світу, просто лежить на полиці на кафедрі або в бібліотеці?

7 причин дати «нове життя» Вашій монографії:

  1. Перевидання книги в електронному форматі значно розширить аудиторію читачів, так як книга (або метадані) буде доступна у відкритому доступі.
  2. Перевидання книги – це створення нової обкладинки, отримання електронного ISBN, внесення, за необхідності, в текст виправлень або змін (нових даних, сучасних тенденцій тощо).
  3. Оновлення стилю оформлення, який буде відповідати сучасним реаліям.
  4. Розміщення в каталозі для можливості індексації світовими ресурсами наукових монографій – книга буде індексуватися в престижних світових ресурсах: бібліотеки, репозиторії, електронні каталоги та ін.
  5. Якщо Ваша монографія була видана українською (російською) мовою, то перевидання книги професійною англійською мовою дасть можливість показати її всій світовій науковій спільноті.
  6. Сьогодні Ваш час не може витрачатися даремно, а перевидання Вашої монографії – це мінімум витрат Вашого часу як вченого.
  7. Дайте нове життя своїй монографії та заробіть на цьому собі наукові дивіденди. Ваша монографія буде розміщена в ПЕРШОМУ в Україні каталозі монографій – http://monograph.com.ua

ВАЖЛИВО!

Гарантія, що при перевиданні у нас Вашої книги вона буде доведена до ідеалу, який не був досягнутий при першому виданні.

Створення електронного штрих-коду, який буде вести на сторінку з Вашою книгою.

Реєстрація DOI для Вашої монографії.

Робота з перевидання книги виконується якісно, в короткі терміни.

Джерело: http://monograph.com.ua

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 303-38-01

Image
Image
Image
Image