Не крадіть чужі ідеї, Ви ж не російські окупанти!

Плагіат або крадіжка ідей – це ганебна справа. Наприклад, Ви знали, що радянська пісня «Вставай, страна огромная» (1941) – це українська пісня «Повстань, народе мій» (1919).

Тому, шановні вчені, щоб не ставати на рівні російських окупантів, які крадуть наші речі та побутову техніку з наших домівок, слідкуйте за тим, що Ви подаєте до редакцій, а особливо, до зарубіжних. Ми – українці! Ми – творча нація! У нас багато власних ідей! Слава Україні!

Буває таке, що вчені забувають, які частини свого експерименту вони вже освітлювали у публікаціях або багато висловлювань запозичили з робіт своїх колег, а потім приходиться «червоніти» перед співробітниками редакцій, коли вони відхилюють Вашу роботу через брак унікальності. Щоб цього не траплялося, пропонуємо Вам скористатися однією з 5 безкоштовних програм перевірки тексту на унікальність від Study International:

  1. Grammarly

Зазвичай він використовується для вивчення англійської мови та письма, але чи знаєте Ви, що Grammarly також є засобом перевірки на плагіат? Просто скопіюйте уривок тексту або завантажте файл, щоб перевірити свою роботу за базами даних ProQuest та 16 мільярдами веб-сторінок. Ви також отримаєте корисну інформацію про пунктуацію, словниковий запас і структуру речень, щоб покращити свою роботу.

  1. Quetext

Скористайтеся функцією DeepSearch цього безкоштовного засобу перевірки на плагіат для контекстного аналізу з будь-якої тематики. Quetext обіцяє швидке та точне сканування, захищаючи конфіденційність своїх користувачів. Зворотний зв'язок включає колірну градацію тексту на основі рівня плагіату та комплексної оцінки плагіату.

  1. EasyBib

Якщо ви знайомі з Turnitin, Ви можете розраховувати на EasyBib, який стверджує, що використовує аналогічну технологію. Окрім перевірки на плагіат, це програмне забезпечення також надасть пропозиції щодо покращення Вашої граматики та стилю. Бонус: Ви можете надіслати свою статтю на 24-годинну поглиблену перевірку, яка включає докладні відгуки від експертів з написання.

  1. Unicheck

Unicheck порівнює Вашу роботу з більш ніж 91 мільярдом веб-джерел та баз даних з відкритим доступом, тому Ви можете бути впевнені, що вловите все. Вам буде корисним повномасштабний інтерактивний звіт; Ви можете перевірити схожі джерела та відкоригувати цитати та посилання.

Нагадуємо, що 20 квітня 2022 р. Unicheck тимчасово запровадив безоплатний доступ для українських закладів вищої освіти.

  1. Duplichecker

Ще одним засобом перевірки на плагіат, який використовує технологію DeepSearch, є Duplichecker, що пропонує базову безкоштовну версію та багатофункціональну професійну версію. Результати перевірки покажуть відсоток плагіату, унікальних та пов'язаних зі змістом речень.

Джерело: https://studyinternational.com/news/plagiarism-checker-free/

 

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 303-38-01

Image
Image
Image
Image