Аналітика публікаційної пропаганди від українського порталу «Читомо»


Після звернення генерального директора російського видавництва «Ексмо» Євгена Капьєва з призивом не бойкотувати російських видавців, незалежний український портал «Читомо» провів велику роботу з дослідження та аналітики публікаційної пропаганди російської федерації щодо України, її народу та мови. Для прикладу портал вказав близько 50 найяскравіших антиукраїнських видань.

Хочемо звернути вашу увагу на видання «Росія та її колонії», «Надлюдина розмовляє російською» та «Білоруський націоналізм проти російського світу». Тільки назви цих книг дають зрозуміти, що однієї України для росії недостатньо, що агресор бажає знищення всього не російського: народів, культур, мов; від України до Казахстану, від Естонії до Туркменістану. Окремо зауважимо, що в представленому переліку рік видання книг починається з 2006 року.

Ми запрошуємо всіх наших читачів ознайомитися з добіркою цих ганебних книжок, які доказують, що росія готувала своє суспільство з 2006 року до ненависті, нацизму, геноциду українського народу https://chytomo.com/en/fifty-propaganda-books-against-ukraine-and-incitement-to-hatred-against-ukrainians-from-russian-publishers/

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 303-38-01

Image
Image
Image
Image