Вийшла в світ монографія "SURFACE MODIFICATION OF METAL PRODUCTS BY ELECTROLYTE PLASMA" від ПП "ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"!


Шановні читачі та автори! 29 грудня 2021 року в видавництві ПП "ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" вийшла в світ нова монографія "SURFACE MODIFICATION OF METAL PRODUCTS BY ELECTROLYTE PLASMA". Видання опубліковано під редакцією професора В. Коржик, та присвячено  комплексним зміцнюючим технологіям та обладнанням. 

У монографії представлені результати теоретичних та експериментальних досліджень нестаціонарних процесів модифікації металевих поверхонь електричним струмом, шляхом його комутації рідким – електролітним електродом. Цей процес названий електролітно-плазмова обробка (ЕПО). На основі проведених досліджень створено комплексні зміцнюючі технології та обладнання. Технології дозволяють оксидувати, легувати і змінювати структуру локальних ділянок поверхні виробів, що підвищує їх фізико-механічні властивості без зміни структурного стану всього виробу.

Комплекс розроблених технологій багаторазово підвищує: міцність, зносостійкість, втомну міцність виробів при циклічних навантаженнях в умовах тертя та зношування. Поряд з теоретичним матеріалом, у монографії широко представлена інформація щодо застосування та ефективності використання розроблених технологій у промисловості.

Монографія розрахована на інженерно-технічних працівників машинобудівних підприємств та інститутів, що спеціалізуються на галузі зміцнюючої обробки виробів.

З виданням можна ознайомитися за посиланням SURFACE MODIFICATION OF METAL PRODUCTS BY ELECTROLYTE PLASMA.

Видання вже передано виробничій команді Scopus, яка приступила до його обробки. Час очікування від 3 до 6 місяців, по закінченню якого монографія повинна бути доступна читачам в Scopus.

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 303-38-01

Image
Image
Image
Image