Журнал «ScienceRise: Biological Science» включено до міжнародної бази даних Chemical Abstracts Service (CAS)
Детальніше...
Журнал «ScienceRise: Medical Science» включено до міжнародної бази даних Chemical Abstracts Service (CAS)
Детальніше...

Важлива новина про Ваші монографії!

Детальніше...
У «Eastern-European Journal of Enterprise Technologies» новий том для економістів!
Детальніше...
Дай нове життя своїй монографії!
Детальніше...
ScienceRise: Pharmaceutical Science в Scopus!
Детальніше...

Clarivate випустила мобільний додаток My Research Assistant

 

У блозі компанії Clarivate, власника міжнародної бази наукового цитування Web of Science, оголошено про запуск мобільного додатку Web of Science™ My Research Assistant. Цей додаток дозволить без особливих зусиль знаходити, зберігати та обмінюватися записами про наукові публікації та достовірними дослідними даними з Web of Science за допомогою мобільних пристроїв.

Додаток дозволяє дослідникам виконувати пошук в Web of Science та в списку журналів Master Journal List для отримання доступу до безпрецедентної кількості публікацій світового рівня в виданнях, ретельно відібраних за такими критеріями, як якість публікованих в них матеріалів та авторитет в науковому співтоваристві. Список Master Journal List, який охоплює всі наукові дисципліни та регіони, є дуже популярним інструментом для пошуку журналів, прив'язаних до конкретної галузі дослідження.

За допомогою нового додатку вчені зможуть постійно бути в курсі найсвіжіших досліджень в області, якою вони цікавляться. Де б вони не знаходилися, додаток дозволить їм знаходити та зберігати дані про наукові публікації, створювати списки для читання та персоналізовані стрічки, в яких будуть відображатися статті з обраної тематики. Публікації можна швидко та легко відправити колегам і партнерам по всьому світу прямо з мобільного додатку.

Базова версія мобільного асистента My Research Assistant доступна всім, хто хоче залишатися в курсі новин за допомогою одного з наукових напрямків. У безкоштовній версії користувачі можуть шукати публікації з певної тематики, створювати до трьох збережених персоналізованих стрічок пошуку та переглядати до 25 останніх результатів пошуку за останні п'ять років.

Відео-презентацію програми My Research Assistant можна подивитися тут

Мобільний додаток доступний для безкоштовного завантаження в магазинах Apple App Store та Google Play. Більш детальна інформація представлена за посиланням

Джерело: https://clarivate.com/ru/blog/2021_01_my_research_assistant/

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61145

+38 (057) 750-89-90
+38 (097) 020-27-30
+38 (050) 303-38-01
+38 (093) 930-11-54

Image
Image
Image
Image