Журнал «ScienceRise: Biological Science» включено до міжнародної бази даних Chemical Abstracts Service (CAS)
Детальніше...
Журнал «ScienceRise: Medical Science» включено до міжнародної бази даних Chemical Abstracts Service (CAS)
Детальніше...

Важлива новина про Ваші монографії!

Детальніше...
У «Eastern-European Journal of Enterprise Technologies» новий том для економістів!
Детальніше...
Дай нове життя своїй монографії!
Детальніше...
ScienceRise: Pharmaceutical Science в Scopus!
Детальніше...

Оцініть дослідження за допомогою розумних цитат від Scite


Scite – це платформа, яка допомагає вченим більш ефективно оцінювати та знаходити наукові статті за допомогою інтелектуальних цитат (Smart Citations). За їх допомогою Ви можете побачити, що пристатейна література говорить про статтю, прочитавши контекст, взятий з цитованої статті, і побачивши, чи надає вона підтверджуючи або заперечуючи докази.

Розглянемо можливості цієї платформи на прикладі одного з наших журналів – Eastern-European Journal of Enterprise Technologies Citation.Як видно з підпису на рисунку, тут можна дізнатися назву видавництва (Private Company Technology Center), кількість публікацій, які індексуються в базі (3,855 публікацій), кількість цитат на ці публікації (6,902 цитат), з яких 107 вказують на підтверджуючи докази, 2 вказують на оскаржуючи докази та 6,793 згадування. Підтверджуючи докази позначаються зеленим кружком з галочкою, заперечуючи докази – помаранчевим кружком зі знаком питання та згадування – сірим кружком з косою лінією. Ці значення нам знадобляться, коли будемо розглядати окремо статті, які можна подивитися трохи нижче в профілі журналу Eastern-European Journal of Enterprise Technologies Citation.Тут для кожної статті виписані показники цитат (підтверджуючи, заперечуючи, згадування). Натиснувши на назву статті, можна докладніше подивитися дані про статтю та про цитування.


Тут же можна побачити, в якому розділі статті була згадана стаття, що розглядається (Вступ, Результати, Методи, Обговорення, Інші розділи), в якому типі публікації (статті, препринти, книги/глави книг, інші типи). А також можна побачити цитату з цитованої статті в публікації, де вона цитується (цитоване речення виділено синім кольором) і відсоток вірогідності цієї цитати (Confidence: 91 %). Також можна відкрити повний текст публікації, в якій посилаються на розглянуту статтю, натиснувши на «See full text» під цитатою та побачити, скільки на цю публікацію цитат (підтверджуючих, заперечуючих, згадувань).

І ще кілька цікавих функцій, для яких Вам необхідно буде зареєструватися, натиснувши на кнопку Sign in в правому верхньому куті екрану.Перша функція – це включення повідомлення для отримання оповіщень про нові цитати на розглянуту статтю.Друга – візуалізація цитувань на розглянуту статтю, за допомогою якої зручно відстежувати зв'язок між роботами.
Для розгляду інших журналів Ви можете скористатися списком журналів на Scite

Або ж просто вбити в пошуковий рядок в лівому верхньому куті екрану назву статті (ім'я автора, DOI), що Вас цікавить, або здійснити пошук публікацій за ключовими словами по темі, що Вас цікавить.

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (097) 020-27-30
+38 (050) 303-38-01
+38 (093) 930-11-54

Image
Image
Image
Image