Журнал «ScienceRise: Biological Science» включено до міжнародної бази даних Chemical Abstracts Service (CAS)
Детальніше...
Журнал «ScienceRise: Medical Science» включено до міжнародної бази даних Chemical Abstracts Service (CAS)
Детальніше...

Важлива новина про Ваші монографії!

Детальніше...
У «Eastern-European Journal of Enterprise Technologies» новий том для економістів!
Детальніше...
Дай нове життя своїй монографії!
Детальніше...
ScienceRise: Pharmaceutical Science в Scopus!
Детальніше...

Вебінари від компанії Clarivate у січні-лютому 2021 року


На сайті МОН розміщено графік вебінарів
, в яких буде обговорено особливості оновленого інтерфейсу платформи Web of Science Core Collection, можливості та функції референс-менеджера EndNote, формування авторських профілів науковців. Ця серія вебінарів відбудеться у січні-лютому 2021 року на онлайн-платформі Webex. Лектором вебінарів, які організовує компанія Clarivate, виступить експертка компанії з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання Ірина Тихонкова.

Вебінари відбуватимуться українською мовою. Участь у них безкоштовна.

Для того, щоб слухачі змогли обрати зручний для себе час, більшість вебінарів відбуватимуться о 10 год 15 хв з повтором о 16 год 15 хв.

Усі зареєстровані учасники зможуть отримати електронний сертифікат про участь за умови, якщо прослухають понад 90% часу вебінара.

Графік вебінарів:

  1. Тема: Web of Science Core Collection у новому інтерфейсі

28 січня 2021 року (16:15–17:15)

На онлайн-демонстрації перевіримо, чи всі знайомі функції доступні в новому інтерфейсі Web of Science Core Collection, дізнаємося, що очікувати від запланованих оновлень, як формувати, редагувати запит за певною темою. Розглянемо використання символів, як робити скорочення та заміни, зберігати результати, в тому числі обирати видання для публікації, аналізувати їх через створення звітів про цитування робіт та пов’язаних записів. Як і навіщо формувати список позначених публікацій.

Реєстраційна форма за посиланням

  1. Тема: Авторські профілі науковця: бонус чи тягар

9 лютого 2021 року

Про створення формування та підтримання в актуальному стані Publons/ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar йтиметься під час вебінара. Також зупинимося на складнощах, що можуть виникнути при пошуку робіт певного автора у Web of Science Core Collection, та як їх подолати. Як оцінити науковий доробок автора? Чи можна вплинути на цитованість роботи? Чи може автор розмістити роботи у відкритому доступі?

Реєстраційні форми за посиланнями: 

10:15–11:15

16:15–17:15

  1. Тема: Можливості й функції референс-менеджера EndNote

10 лютого 2021 року

Згодом при опрацюванні наукової літератури постає питання її зручного зберігання з метою використання при написанні власних робіт, оскільки в різних виданнях свої правила оформлення пристатейних переліків літератури. Найдавнішим з наявних референс або бібліографічних менеджерів є EndNote. Передплата доступу до платформи Web of Science Core Collection надає можливість безкоштовного використання його розширеної онлайн-версії. Під час вебінара йтиметься про швидкий старт, створення, наповнення та впорядкування власної колекції статей, імпорт публікацій з Web of Science Core Collection, онлайн-бібліотек, пошукових систем, сайту видання, створення запису власноруч, а також про структуру статті, типи форматів пристатейної літератури та швидке оформлення рукописів за форматом журналу, експорт даних з EndNote при створенні звітів.

Реєстраційні форми за посиланнями: 

10:15–11:15

16:15–17:15

  1. Тема: Розширений пошук в новому інтерфейсі

11 лютого 2021 року

Переглянемо, які нові функції з’явилися в новому інтерфейсі Web of Science Core Collection у січні 2021 року. Вдосконалюватимемо майстерність роботи з платформою в новому інтерфейсі та розглядатимемо використання розширеного пошуку для вирішення більш складних пошукових задач. Буде розглядатися питання аналізу, збереження, коригування отриманих даних, створення та збереження звітів.

Реєстраційні форми за посиланнями: 

10:15–11:15

16:15–17:15

  1. Тема: Відкритий доступ та план S

12 лютого 2021 року

14 лютого 2002 року було оприлюднено Будапештську ініціативу відкритого доступу, яку було обговорено 1–2 грудня 2001 року на конференції, організованій Інститутом відкритого суспільства. В документі міститься вже класичне визначення «відкритого доступу». Як розвивається відкритий доступ? Яких змін зазнали оприлюднення й поширення результатів досліджень? У вересні 2018 року cOAlition S, міжнародним консорціумом грантодавців та установ, було проголошено план S, який має на меті миттєвий доступ до результатів досліджень кожному та мав набути чинності з 1 січня 2020 року, але був відтермінований на 2021 рік. Про десять принципів плану S і готовність до них українських установ, а також про можливості та виклики відкритого доступу, журнали відкритого доступу та вартість публікації. 

Реєстраційні форми за посиланнями: 

10:15–11:15

16:15–17:15

Джерело: https://mon.gov.ua/ua/news/ukrayinskim-vchenim-bude-prezentovano-onovlenij-interfejs-platformi-web-science-core-collection-ta-mozhlivosti-inshih-elektronnih-resursiv

s2.png

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (097) 020-27-30
+38 (050) 303-38-01
+38 (093) 930-11-54

Image
Image
Image
Image